oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Udhzuese per hacker

Shko poshtė 
AutoriMesazh
plman
Anėtarė 0%
Anėtarė 0%


Male Numri i postimeve : 27
Age : 24
Vendii : vushtrri
Registration date : 08/09/2008

Udhzuese per hacker Empty
MesazhTitulli: Udhzuese per hacker   Udhzuese per hacker I_icon_minitimeMon Sep 08, 2008 5:45 am

Udhezues per Hacker , te meson se si te behesh hacker dhe ta ndjekesh rrugen e hackerizmit


http://www.divshare.com/download/2193538-d7f
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

Udhzuese per hacker Empty
MesazhTitulli: Ushzuese per hacker   Udhzuese per hacker I_icon_minitimeMon Sep 08, 2008 5:47 am

ndreqi linkat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
 
Udhzuese per hacker
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Programe per hack-
Kėrce tek: