oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 qysh mi hack Piczo-web

Shko poshtė 
AutoriMesazh
plman
Anėtarė 0%
Anėtarė 0%


Male Numri i postimeve : 27
Age : 24
Vendii : vushtrri
Registration date : 08/09/2008

qysh mi hack Piczo-web Empty
MesazhTitulli: qysh mi hack Piczo-web   qysh mi hack Piczo-web I_icon_minitimeMon Sep 08, 2008 5:54 am

nonen npidh jav qifshaa cheers


Edituar pėr herė tė fundit nga plman nė Thu Oct 02, 2008 7:01 am, edituar 2 herė gjithsej (Reason for editing : diar'zz)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
FreshmaN.
Super Moderator
Super Moderator
FreshmaN.

Numri i postimeve : 11
Registration date : 07/09/2008

qysh mi hack Piczo-web Empty
MesazhTitulli: Re: qysh mi hack Piczo-web   qysh mi hack Piczo-web I_icon_minitimeMon Sep 08, 2008 9:11 am

Hej me kon je ka fol eni Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
diar.zz
Administrator
Administrator
diar.zz

Male Numri i postimeve : 164
Age : 29
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

qysh mi hack Piczo-web Empty
MesazhTitulli: pergjigju   qysh mi hack Piczo-web I_icon_minitimeMon Sep 08, 2008 9:22 am

qa po don me thon me kit post riadd
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://olti-net.tk/
FreshmaN.
Super Moderator
Super Moderator
FreshmaN.

Numri i postimeve : 11
Registration date : 07/09/2008

qysh mi hack Piczo-web Empty
MesazhTitulli: Re: qysh mi hack Piczo-web   qysh mi hack Piczo-web I_icon_minitimeMon Sep 08, 2008 9:25 am

plman shkruajti:
..............pra njeri qe 1 tutorial si me i "ndal" weba piczo-s :

mere ket tool : .....................

http://geocities.com/valmirsoft/Sprut.zip

dhe ne at program shkruje webin e viktimes :

emriiviktimes.piczo.....

dhe aty tek Thread ja bon 100 .

per 30 minuta do te jet offline , sa e mban ate qaq do te jet offline.

ne at moment qe programin e hek hapet webi perseri .

pra tashti nisja hacke

Vetem se Programi ka virus ok klm nuk asht i rezikshemShife n`fillim qysh e ka postu Smile santa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
FreshmaN.
Super Moderator
Super Moderator
FreshmaN.

Numri i postimeve : 11
Registration date : 07/09/2008

qysh mi hack Piczo-web Empty
MesazhTitulli: Re: qysh mi hack Piczo-web   qysh mi hack Piczo-web I_icon_minitimeTue Sep 09, 2008 2:34 pm

Kujdes Virus ka qyky program Smile spo ma len antvirusi me download Smile santa Surprised Evil or Very Mad Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
plman
Anėtarė 0%
Anėtarė 0%


Male Numri i postimeve : 27
Age : 24
Vendii : vushtrri
Registration date : 08/09/2008

qysh mi hack Piczo-web Empty
MesazhTitulli: Re: qysh mi hack Piczo-web   qysh mi hack Piczo-web I_icon_minitimeThu Oct 02, 2008 7:03 am

o freshman nonen ta ****** he :@
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
qysh mi hack Piczo-web Empty
MesazhTitulli: Re: qysh mi hack Piczo-web   qysh mi hack Piczo-web I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
qysh mi hack Piczo-web
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Programe per hack-
Kėrce tek: