oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 hackojm web-a duket pėrdorur Google

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

hackojm web-a duket pėrdorur Google Empty
MesazhTitulli: hackojm web-a duket pėrdorur Google   hackojm web-a duket pėrdorur Google I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 11:56 am

Shkojme tek www.google.com
Kerkojme inurl:/admin.asp
Ne rast se kerkon te Username & Password provoni Username : 'or' dhe Password : 'or' (eshte e rendesishme te shkruhen ' )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hackojm web-a duket pėrdorur Google
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Hacking :: Tutoriale-
Kėrce tek: