oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kritikėt me mendime tė ndryshme pėr Tom Cruise

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Kritikėt me mendime tė ndryshme pėr Tom Cruise Empty
MesazhTitulli: Kritikėt me mendime tė ndryshme pėr Tom Cruise   Kritikėt me mendime tė ndryshme pėr Tom Cruise I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 1:24 pm

Kritikat pėr portretizimin e Claus von Stauffenberg nga Tom
Cruise nė filmit pėr luftėn e Dytė Botėrore "Valkyrie", janė tė
ndryshme.
Filmi, i cili u shfaq premierė pėr Krishtlindje
dhe grumbulloi 8.57 milionė dollarė nė ditėn e parė, ka marrė shumė
kritika pozitive pėr vlerat filmike qė ka, mirėpo performanca e aktorit
kryesor ėshtė shpjeguar nė mėnyra tė ndryshme.

Kritikėt pranė “Fox News” dhe “Associated Press” e pėrshkruajnė
performancėn e Cruise “tė tmerrshme”, ndėrkohė “The Seattle Times” dhe
“The New York Times” kanė mbėshtetur aktorin pėr “njė performancė
energjike nė njė film i cili kėrkon njė qėndrim dhe fuqi”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kritikėt me mendime tė ndryshme pėr Tom Cruise
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: