oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Beyonce qeras veten me njė muaj pushim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

Beyonce qeras veten me njė muaj pushim Empty
MesazhTitulli: Beyonce qeras veten me njė muaj pushim   Beyonce qeras veten me njė muaj pushim I_icon_minitimeSat Dec 27, 2008 1:31 pm

Ylli i muzikės, Beyonce Knowless, ėshtė duke planifikuar tė
pushojė trupin dhe trurin gjatė festave tė fundvitit, duke vizituar
Mesdheun.
“Po marr pushim pėr gjithė muajin, fundin e
dhjetorit dhe javėn e parė tė janarit. Dua tė udhėtoj, dua tė shkoj nė
Jug tė Francės”, ka thėnė kėngėtarja.

“Dua tė relaksohem dhe ndoshta tė shkoj nė ngjitem nė anie dhe tė
qėndroj larg kamerave. Atje ndjeheni sikur jeni nė botėn tuaj, ndjeni
sikur jeni e mbrojtur nga ēdo gjė dhe jeni nė mes tė oqeanit”.

“Ėshtė e vetmja kohė kur vėrtet mund tė relaksohem, pasi pastaj nuk kam
justifikim. Duhet tė kujdesem pėr veten dhe tė ha ushqim tė mirė... Nuk
mund ta shmang kėtė tė fundit”, ka shtuar Beyonce.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Beyonce qeras veten me njė muaj pushim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: